ZdrowieNaturalnie

Firma K&K

Bare Dodaj do ulubionych Dymek Ustaw jako startowa

Strona Główna

Wyroby z gorczycy

Wyroby z łuski gryki
Wyroby mieszane
Flavon
Inne
Kontakt

Wyroby gorczycowe

Dlaczego warto stosować wyroby gorczycowe?


Gorczyca biała posiada właściwości energetyczne o bardzo dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniu około 100 mm, co stanowi rekord spośród zbadanych do tej pory roślin i organizmów. Wpływ promieniowania na ludzki organizm jest niepodważalny.
Pole wytwarzane przez gorczycę wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Jest to bardzo ważne w procesie leczenia, ponieważ w obszarach narządów objętych stanem chorobowym występuje zanik naturalnego pola biologicznego. Z tego też powodu komórki mają ograniczone możliwości przewodnictwa prądu.

Stosując wyroby gorczycowe (na miejsca chorobowe lub śpiąc na materacu wypełnionym gorczycą), człowiek, w sposób naturalny, biologicznie regulowany, jest optymalnie zasilany bioenergią. Nieustające promieniowanie, uzupełnianie i transformacja energii usprawnia własne, obronne, samoleczące mechanizmy, doprowadzając organizm do stanu równowagi.
Wyroby z gorczycy, oprócz właściwości profilaktycznych, jednocześnie wspomagają leczenie wielu schorzeń

Gorczyca jest też naturalnym regeneratorem sił życiowych. Usuwa zmęczenie, poprawia samopoczucie, likwiduje bezsenność, reguluje działanie układu nerwowego ( poprawa nastroju w nerwicach i depresjach, wyciszenie psychiczne osób nadpobudliwych). Jest pomocna w leczeniu zaburzeń hormonalnych ( poprawa przemiany materii i regulacja wagi ciała)
Nasiona przeciwdziałają szkodliwemu promieniowaniu żył i cieków wodnych.
Wyroby gorczycowe są do stosowania indywidualnego.
Nie pierzemy, dbamy aby ziarenka były suche.

Stuprocentowe działanie gorczycy trwa 3 lata, po czym utrzymuje się jeszcze przez 5 lat w mniejszym natężeniu.

Informujemy, że wszystkie wyroby komorowe są tkane a nie zszywane z kawałków materiału.

Przedstawiamy nasze wyroby gorczycowe:

 

copyright by... neok

ZdrowieNaturalnie

All rights reserved 2007